fbpx
Rwanda Gitega

Rwanda Gitega

Лоти:

Importer: CMG

Trader: Falcon

 

Країна: Rwanda

Регіон: Nyamagabe

Різновид: Red Bourbon

Висота: 160d0

Обробка: Natural

Про каву:

🍒Станція обробки Gitega Hill’s розташована в районі Nyamagabe південної провінції і знаходиться неподалік від лісу Nyungwe та поруч з джерелом річки Ніл. Bernard Uwitije, корінний житель району, торгував звичайною кавою сухої обробки до 2015 року, аж доки не осягнув потенціал митої спешелті кави. Незважаючи на те, що це був його перший досвід митої обробки, при створенні станції він покладався на свій багаторічний  досвід та знання. Він обладнав станцію 1500-кілограмовою машиною Penagos, резервуарами для бродіння та сконструював сушильні ліжка (патіо).

🍒Завдяки цим інвестиціям, а також ретельному контролю, вже в перший рік роботи станції він зміг отримати першокласний пачмент. Ферма, з якої постачається зерно до станції Гітега, знаходиться на висоті близько 1650 м. Ця висота разом із вулканічним ґрунтом, характерним цій місцевості, створюють відмінні умови на станції для високоякісної обробки кави.

🍒На одній з найбільш продуктивних територій розташовані ферми Miko, які налічують приблизно 165 сімей, що займаються вирощуванням кави. Ферми Міко розташовані на висоті 1700 – 1900 м над рівнем моря. Їм характерна висока врожайність з оцінкою вище середньої. Gitega Hills переробила трохи більше 150 тонн ягід протягом першого року, але потужність станції дозволила їй збільшувати об’єми виробництва в наступні сезони.

🍒Зібрані ягоди доставляються на станцію Gitega Hills, після чого їх промивають та сортують для видалення дефектних зерен. На наступному етапі каву викладають на африканські ліжка товщиною близько 2 см і сушать протягом 30 днів із регулярним перевертанням кожну годину та накриванням у нічний час.

🚛На завершення каву залишають відпочивати перед транспортуванням на склад RTC у Кігалі, де її фасують та готують до відвантаження.

Галерея: