fbpx

Rwanda Isumo

Лоти:

Growing Region (district):
Eastern Rwanda (Gatsibo)
Cooperative name: NA
Washing Station name: Muhura Waashing Station
Drying Mill name: Rwanda Trading Company
Farm name: Muhura Blend
Soil type: Fertile volcanic soil
Average Rainfall: 1,000mm-1,400mm
Average Temperatures: 19C
Variety: Arabica Growing
Altitude: 1,500-1,900m
Harvest Method: Hand picking
Flowering period: September – October
Harvest period: March – June
Process Method: natural
Drying process: Sun drying
Producer: Muhura Coffee washing station
Exporter: Rwanda Trading Company

Про каву:

Створюючи назву для того чи іншого продукту…бізнесу або даруючи ім’я дитині…завжди є бажання підкреслити певну важливу характеристику або натякнути на відлуння історії чи можливо поділитись чимось особистим. Так само і з кавовими лотами – фермери дають назви своїй каві, вкладаючи не малу ідею та істину. 
Лот Rwanda Isumo – це про те, чим пишаються фермери у своєму регіоні, те що хочуть передати у всі куточки кави через кавове зерно, аби куштуючи каву кожний знав, що у дивовижній Руанді – є водоспад Isumo.
 

Водоспад Isumo є одним із найкрасивіших водоспадів у лісах Nyungwe приблизно за 5 годин їзди від Кігалі, столиці Руанди. Ісумо – це місцева назва, що означає водоспад, і він розташований приблизно на висоті 17 метрів над рівнем моря, що забезпечує приголомшливі враження та зустріч під час спостереження за птахами в повітрі, метеликами та іншими численними приматами, які насолоджуються своїм середовищем існування. Стежка до водоспаду Ісумо довжиною приблизно 10,6 кілометрів триває понад чотири години поруч із чайною плантацією та пишною зеленою рослинністю. 

 

 

Галерея: