fbpx

Brazil Jaguara

Лоти:

Про каву:​

Importer: CMG

Trader: Nordic Approach

Країна: Brazil

Регіон: Campo Das Vertentes

Різновид: Yellow Catuai, Catucai

Висота: 1040

Обробка: Natural, Anaerobic

Ферма Ягуара почала свою діяльність з тріо друзів (Антоніо Вандер, Рубем Карлос і Рубем Муріло). Вони висадили перші кавові дерева в 2001 році в регіоні Кампо Дас Вертентес. Назва ферми обумовлена важливою громадою Кіломбола, яка оточувала ферму, на ім’я Ягуара. Зараз ферма належить Андре Луїсу Гарсії, його дружині Наталії Морейрі та їхньому сину Бенісіо Гарсії. Андре та Наталя спільно працюють над розвитком ферми, підтримуючи один одного своїми сильними навичками у різних сферах виробництва кави.


Андре – агроном і дослідник фонду Procafé, який спеціалізується на підрізанні та виробництві кави. Ферма розташована поруч із Сан-Жоао-дель-Рей, дуже важливим історичним містом у колонізації Бразилії, відомим завдяки видобутку золота. 


Кавові дерева дуже добре адаптувалися у регіоні де переважають гори на великих висотах.

Тип ґрунту на фермі червоно-жовтий, вулканічний із середньою текстурою, типовий для регіону саван. Тут вирощують різновиди  Acaia, Yellow Catuai, Yellow Catucai та Mundo Novo. Робота Андре з Procafe дає йому хороший уявлення про сорти та про те, як їх можна вирощувати на власній фермі. Вони обробляють каву лише натуральними методами обробки, але будучи молодими та азартними, експериментують в напрямку обробки. Вишні збирають механічно та вручну. Натуральний метод обробки зазвичай дає солодшу каву через міграцію цукру з м’якоті у зерно. Каву збирають, коли вона дозріває рівномірно, і сортують вручну залежно від стиглості вишні, перш ніж сушити на патіо. Також відбирають всю дефектну кавову вишню, яку вони можуть знайти.


З ферми Ягуара, у нашому асортименті ти можеш знайти каву Brazil Jaguara Anaerobic by Natalia.

Галерея: