fbpx
Brazil Sitio Vargem Grande

Brazil Sitio Vargem Grande

Лоти:

🏡  Ферму утримують Розімір та Карлос – молоде подружжя, що також виросло у сім’ях фермерів та успадкувало знання та пристрасть до цього напою. 

Дбайливо доглянута ферма Sitio Vargem Grande знаходиться на висоті 1100-1400 метрів над рівнем моря, що є доволі високим показником для вирощування кави в Бразилії.

🌱  Розімір та Карлос культивують червоний та жовтий Catuai на площі 3 га з 2010 року. 

Вони пишаються тим, що вирощування кави сприяло покращенню їхнього фінансового становища, адже докладають чимало зусиль для виробництва якісної кави. Їх завдання полягає в тому, щоб знайти ринок збуту для своїх лотів та залучити молоде покоління до процесів вирощування кави, аби молодь займалася фермерством, або ж була якимось чином пов’язана з процесами виробництва кави в Бразилії.

🍒  Під час збору врожаю в залежності від стадії дозрівання ягід застосовують механічний та ручний способи збору. Щоб підвищити якість чашки або ж створити унікальну партію, вони використовують вибіркову селекцію.

Зазвичай врожай дозріває з червня по вересень та збирається в липні.

Розімір обробляє свої ягод митим способом або ж застосовує натуральну обробку з аеробним бродінням. У випадку з лотами, які ми придбали у Rosimeire, ферментація ягід відбулася перед висушуванням. Це коли вишні збирають і витримують протягом декількох годин перед початком процесу сушіння. У цьому випадку ягоди ферментувались протягом 72 годин у ящиках з водою до того, як відправитись до сушки.

В процесі бродіння фермери стежать за вмістом цукру у ягодах (показник Brics), він має бути від 12 до 24; температурою, яка не повинна перевищувати 38 градусів; а також водневим показником РН, що був на рівні 4.

Сушать каву в механічній сушарці, на патіо та африканських ліжках. Що стосується цього лоту – то його висушували на патіо. Залежно від погоди це може зайняти від 150 до 200 годин.

 

Галерея: