fbpx
1a907a_2cb5e42ce758455d9030e92efaec1201

Brazil Santos

Лоти:

Про каву:

Бразилія є найбільшим у світі виробником кави і має безліч різних регіонів, кава з яких надає гарних характеристик чашці. Той факт, що лоти з Бразилії нейтральні за смаком і майже не мають кислотності, робить їх ідеальною основою для сумішей еспресо. Також це вдалий вибір для тих, хто надає перевагу каві з меншою кислотністю. Бразильське кавове зерно Сантос має стабільну якість, міцність та збалансованість смаку, що забезпечує хорошу базу у каві.

Сантос – так називається найбільший в Бразилії морський порт для експорту кави, розташований у штаті Сан-Паулу. Більшість кавових зерен, що відправляються через Сантос, насправді вирощуються в штаті Сан-Паулу та сусідньому штаті Мінас-Жерайс. Ці два штати виробляють більшу частину бразильської кави.

Хоча в Бразилії вирощують багато сортів кавових дерев, саме низькорослий сорт Катурра є найбільш популярним у цій країні завдяки своєму незмінному гарному смаку, високій врожайності та придатності до механічного збору врожаю.

Каві Сантос характерний натуральний метод обробки. Зібрану ягоду сушать на величезних патіо розміром з футбольні поля, а потім сортують на експорт.

Щорічне виробництво коливається у межах 38-50 мільйонів мішків по 60 кг. Наразі близько 14 мільйонів мішків потрібно для власних потреб країни, але в основному внутрішній ринок покривається кавою Робуста.

Натуральна кава Сантос використовується переважно в Північній, Центральній, Західній Європі та в США майже у всіх класичних м’яких кавових сумішах. Навіть здебільшого звичайні італійські суміші еспресо складаються з Бразилії Сантос натуральної обробки.

Галерея: