fbpx

Colombia Santa Barbara

Про каву:​

Importer: CMG

Trader: Mercanta

Країна: Колумбія

Регіон: Antioquia

Мийна станція: AguaLinda

Різновид: Colombia

Висота: 1850 метрів

Обробка: натуральна

Лоти:

Садиба Санта-Барбара створена у 1980-х роках та складається з 5 ферм, які пролягають через три сусідні, географічні регіони – Санта Барбара, Фредонія та Амага. Приваблюючі різноманітні мікроклімати, особливі вулканічні ґрунти, ідеальна висота та традиція досконалості у виробництві кави стала підставою започаткування невеликої ферми – Finca San Pascual.

За останні п’ять років син засновника – Педро, став активніше втягуватися в роботу ферм, піднявши і без того високу якість кави на нові висоти шляхом експериментів в обробці та збільшивши моніторинг та контроль кожного етапу виробництва. Педро та директор Санта-Барбара, Леонардо Енао Тріана, підходять до обробки кави із поєднанням мистецтва, промислової суворості та наукової цікавості. Сьогодні Finca San Pascual функціонує як дослідницька лабораторія, де випробовуються нові методи обробки.

Сім’я завжди тримає у приміщенні осла, на ім’я Паскуаль, як своєрідний «талісман» для ферми.

Кілька років тому, команда Санта-Барбари почала експериментувати з натуральною обробкою невеликих партій. Після збирання та сортування вручну, Санта-Барбара сушить каву спочатку на ліжках під тінню. Кава викладається тонким шаром на екранах у дерев’яних ящиках і регулярно перевертається, щоб забезпечити рівномірне сушіння. Далі кавові ягоди переміщуються на сонячне світло на 3 дні, поки не сягнуть відповідного рівня вологи; перед тим як перенести її ще на 48-72 годин для відпочинку.

Завдяки успіху експериментів з натуральної обробки у San Pascual, Педро нещодавно розширив їх роботу та тепер вся кава оброблюється натуральним методом.

Зараз обробка перенесена до AguaLinda (одна з 5 сестринських ферм Санта-Барбара).

З Агуалінда, завдяки своїй висоті, відкривається прекрасний вид на каньйон Сабалетас, тому ділові зустрічі завжди проводяться в головному будинку. Господарство має новий гуртожиток для збирачів та відремонтований основний будинок.

Сюди провозять каву з усіх 5 ферм Санта-Барбара для натуральної обробки, тоді як каву для митої обробки перевозять до La Joyeria, основної мийної станції ферми.

 

У садибі Санта-Барбара цілий рік працюють 60 осіб, які в середньому заробляють на 30% вище мінімальної зарплати. Половина з них також отримує безкоштовне житло на фермі для себе та своїх сімей. Ще 1200 збирачів наймають під час головного врожаю, в основному це фермери з садиби Санта-Барбара, які збирають каву. Працівники, в середньому, працюють з компанією більше 10 років.

Садиба Санта-Барбара також проводить широку програму зі стипендій та фінансової допомоги дітям працівників, а також допомагає давнім працівникам придбати свою власну ділянку землі після виходу на пенсію.

Галерея: