fbpx
Colombia Valle de la Animas Yuppie

Colombia Valle de la Animas Yuppie

Лоти:

Про каву:​

Importer: CMG

Trader: Belco

Країна: Колумбія

Регіон: Antioquia

Висота: 1600-2100 м

Тип збору врожаю: ручний

Різновид: Red caturra, Yellow Сaturra, Colombia

Врожай: Жовтень – Грудень

Обробка: мита

Географія та історія:

Вале-де-лас-Анімас теруар, що буквально означає «долина душ», знаходиться в Конкордії. Це, мабуть, найвищий рівень в Антіокії.

Цікавий факт, що середній вік виробника в Колумбії становив 58 років і що молоді люди, як правило, тікають з сільської місцевості, щоб працювати чи вчитися в місті.

YUPPIE Coffee  це результат роботи групи молодих колумбійських виробників, що вирішили зробити все можливе, щоб не тільки виготовити якісну каву, але також заохочувати молодь залишатися та працювати на фермах, а не переїжджати у більші міста. Це чудова ініціатива, яка відновила надію в країні на світле майбутнє для кави і вдихнула нове життя в колумбійську кавову культуру. Jovcoffee – асоціація, що базується в регіоні Сіудад Болівар та Конкордія Антіокія. Молоді колумбійці, які беруть участь, прагнуть покращити якість та стійкість кави, щоб зробити свою професію більш вигідною та гідною. Асоціація є чудовим джерелом знань та досвіду для своїх членів, яким не вистачає досвіду з переробки кави. Одна велика сила полягає в тому, що навчання проводять старші покоління, які із задоволенням передають свої ноу-хау. Вони працюють разом, навчаючись як ефективніше керувати виробництвом

“Yuppie”, що в перекладі означає «надія» та «радість», символізує енергію молодих колумбійських професіоналів, які створили асоціацію виробників кави у Колумбії.

Галерея: