fbpx
El Salvador Izalco

El Salvador Izalco

Лоти:

Арт.: #2461
Країна: Сальвадор
Регіон: West Region / Apaneca-Ilametepec Cordillera
Станція обробки: Beneficio San Miguel
Ґрунт: Franco Arcilloso, Franco Areno Limoso
Висота вирощування: 1,000 – 2,365 masl
Різновид: Bourbon, Pacas, Catimores, Marsellesa, Ancafe 14, Sampacho
Середні опади, mm: 2,800
Середні температури, °C: 18-28°
Період цвітіння: 1st March, 2nd April
Період врожаю: October - March
Обробка: Washed

Про каву:

Назва цього лоту походить від вулкану що є частиною вулканічного ланцюгу Cordillera de Apaneca.

Izalco відомий також як “Свічка Америки” через свою неперервну активність протягом понад 190 років, від 1770 до 1958 року, коли вулкан втратив свою активність. Це довгий період часу, протягом якого Izalco був одним з найбільш надійних джерел наземного орієнтування для моряків та подорожніх.

Вулкан Ізалько був сформований на північний захід від старшого вулкана Сан-Сальвадор (Santa Ana) і є одним з наймолодших вулканів у Кордильєрі. Він почав формуватися близько 10 тисяч років тому, і його останнє велике виверження було зафіксовано у 1770 році. З того часу вулкан продовжував постійно викидати лаву та гази, створюючи великі колони попелу.

Ізалько має конічну форму та висоту близько 1,950 метрів над рівнем моря. Його схил є дуже крутим і покритий густими лісами. Вулкан лежить у національному парку Сан-Сальвадор і є популярним туристичним об’єктом. З його вершини відкриваються вражаючі панорами на навколишню місцевість, включаючи озеро Коатепеке (Coatepeque) та Гватемальській вулкан Пахуя (Volcán de Agua) у сусідній Гватемалі.

В даний час вулкан Ізалько є спокійним, але він надалі може стати активним у майбутньому. Його останній виверження було в 1966 році. Вулкан слід пильно спостерігати на випадок можливих змін в його активності, оскільки Ізалько залишається потенційно небезпечним для навколишніх поселень.

Галерея: