fbpx
Brazil Fazenda Mira Flor

Brazil Fazenda Mira Flor

#402 | Шоколад | Карамель | Цитрус | Червоні фрукти | Оцінка 83

 

Лауро почав кавовий бізнес в першому поколінні, побудувавши склад для обробки кавових зерен. Після цього він вирішив стати повноцінним фермером. Сьогодні він володіє одним з найбільш технологічних та сучасних місцевих складів (сухого помолу) в Бразилії, переробляючи каву для сумішей.

 

Опис:

Місцезнаходження: State of Sao Paulo, Бразилія

Район: Franca – ALTA MOGIANA

Висота: 850 – 1100 метрів над рівнем моря

Власник: Lauro Pimenta

Площа: 220 гектарів кавових дерев

СортиMundo Novo, Yellow Catuai

Обробка: Dry Natural, Cherry Natural (Cereja Natural)

Збір урожаю: с червня по вересень; автоматизовано.

 

Про каву:

Традиційно, в регіоні Alta Mogiana муніципалітет Сан Пауло – це найпопулярніша місцевість для вирощування найкращої кави. Перевагами Сан Пауло вважають значну висоту розміщення, сприятливий клімат та багаторічний досвід у цій справі.

AMSC (асоціація виробників кави спешелті в Альта Могіана) – це об’єднання виробників з 15 муніципалитетів Сан Пауло: Алтінополіс, Бататайс, Бурітізал, Кажуру, Крістайс-Пауліста, Франка, Ітаможі, Сакраменто, Сан-Себастьян-ду-Параізу та Бела Віста, а також 8 муніципалітетів штату Мінас-Жерайс – Кларавал, Капетінга, Касія, Ібірасі, Сакраменто, Сан-Себастьян-ду-Параізу та Сан-Томас-ді-Акіну – спеціально відібраних за висотою розташування та якістю продукції.

Більшість виробництв у регіоні – це маленькі ферми, але серед них є також і значно більші виробничі підприємства. Чудово розвинена інфраструктура Альта Могіани має прямий доступ до передових технологій, кваліфікованих працівників, а також швидкісних доріг, які також сприяють швидкому та якісному переміщенню продукції.

Асоціація AMSC дуже ретельно підходить до надання членства в організації, фокусуючи свій вибір лише на виробниках з абсолютною відданістю своїй справі, щоб сформувати об’єднання однодумців, зосереджених не тільки на відмінні показники у всіх аспектах незмінної якості продукції, а також сконцентрованих на задоволення різноманітних потреб покупців: від маленьких кав’ярень до оптових трейдерів зеленим зерном, як місцевих, так і в міжнародному форматі.

Галерея: