fbpx
Guatemala La Bolsa, Encuentros I

Guatemala La Bolsa, Encuentros I

Про каву:​

Importer: CMG

Trader: Falcon

Країна: Гватемала

Регіон: Encuentros

Мийна станція: La Bolsa

Різновид: Катурра

Висота: 1850 метрів

Обробка: мита

Хорхе Відес купив Finca La Bolsa у 1958 році. До цього ця земля не використовувалася для виробництва кави. Зараз ферма має сертифікацію RFA і дотримується інструкцій практики C.A.F.E. Хорхе виграв низку нагород за виробництво кави та за послуги в регіоні Хуеуетенанго. La Bolsa змагалась у змаганнях Cup Of Excellence 2002 року та посіла друге місце, набравши 94,98 бали. Ферма La Bolsa знаходиться між двома горами, які забезпечують дуже стійкий вологий мікроклімат. Цей факт, в поєднанні з багатим вапняком грунтом, надає каві дуже унікальний профіль, з багатим тілом і яблучною та лимонною кислотностями. 

Coffee Care фінансував будівництво школи у господарстві з повністю підготовленими, штатними вчителями. Усі тимчасові та постійні працівники мають доступ до шкільного навчання для своїх дітей. Працівників ферми заохочують залишати своїх дітей у школі чи яслах за допомогою харчування. Коли дитина відвідує школу чи ясла протягом 5 днів поспіль, вона отримує щотижневий запас рису, бобів та кукурудзи. До прийняття цього рішення, було дуже важко змусити людей залишати своїх дітей під опікою інших, а навчання в школі не цінувалося.

Крім того, господарство надає можливість проживання на території ферми. Така можливість передбачена для постійних та тимчасових працівників. На території розташовані окремі приміщення для чоловіків, жінок та сімей, з санвузлами та кухнями.

La Bolsa також вирощує розсаду у заповідних земельних ділянкях на території господарства, для сприяння біорізноманіття флори, зменшення впливу вітрів та ерозії ґрунтів. Дереви Інги використовуються як тіньові дерева і для фіксації азоту в ґрунті, який необхідний для росту рослин і кавових дерев. Також La Bolsa компостує відходи, використовуючи червоних черв’яків.

Про каву. 

Під час процесу обробки кава ферментується протягом 18 та 24 годин, після чого очищається від слизу, сортується в каналах і замочується протягом ночі.

Цей особливий лот – це мита катура з ділянки Encuentros на фермі. Кавові зерна були висушені у внутрішніх двориках протягом 10 – 15 днів із затіненням під час пікового сонячного світла.    

Галерея: