fbpx
honduras

Honduras HG EP

Лоти:

Importer: CMG

Trader: InterAmerican Coffee

 

Країна: Гондураc

Регіон: Копан

Висота: 1200- 1350

Різновид:  Bourbon, Caturra, Catuaí

Обробка:  Washed

Про каву:

Гондурас – країна, яка має прекрасні умови для культивування кави. Клімат,  ґрунт та інші складові успішного вирощування зерна дуже схожі на сусідні країни. Загалом, в Гондурасі виробляють якісні різновиди кави: від недорогих сортів для купажів до високогірних спешилті лотів, які конкурують з іншими популярними видами з Центральної Америки. Найпопулярнішим типом зерна в Гонудрасі є HG, на який припадає 70% всього експорту кави країни. Його дуже широко застосовують у сумішах, або як основу сумішей.

 

В минулому фермери Гондурасу перевозили свої врожаї до Гватемали, так як висока репутація цього регіону дозволяла продавати каву за вищу ціну. Після запровадження експортного мита в кавовому бізнесі, країна доклала чималих зусиль для нарощування об’ємів виробництва та покращення якості зерна. Це призвело до збільшення попиту на каву з Гондурасу, і потреба перевозити зерно відпала.

 

Уряд Гондурасу разом з фермерами зробили своєю місією покращення якісних характеристик вирощуваної кави. Було прийнято ряд законів, що надають виробникам пільги, а також збудовані дороги для сполучення віддалених плантацій.

 

Абревіатура HG (High Grown) означає, що кавові дерева ростуть на висоті 1200 м над рівнем моря. Зерно є дуже твердим, цільним та має усі необхідні якості для створення гарної кавової чашки. Класифікація HG є нижчою, ніж SHG.

 

EP (European Preparation) – означає, що врожай перебраний вручну для вилучення дефектних зерен.

Галерея: