fbpx

Nicaragua Olomega

#417 | Карамель | Шоколад | Цитрус |

 

Загальна інформація:

Місцезнаходження: Jinotega

Висота над рівнем моря: 1200-1400 метрів

Сорти: Typica, Caturra, Bourbon

Збір урожаю: грудень – березень

Процес обробки: митий, сушка на патіо

Milling Process: Washed; patio-dried

Аромат: Карамельний, солодкий

Смак: шоколадний, горіховий

Тіло: середнє

Кислотність: цитрусова

Результати капінгу: шоколад, солодкий аромат, цитрусові нотки, медовий, яскрава середня кислотність, добре збалансована чашка.

 

Про каву:

Nicaragua SHG EP походить з гірської місцевості північно-західного регіону Нікарагуа. Так як ці кавові дерева ростуть лише високо в горах, зерна достигають повільніше і в результаті мають більшу щільність. До цього ж, сертифікація ЕР є гарантією того, що для експорту відібрані та запаковані лише найкращі зерна. Значні об’єми нашої продукції збирає та відправляє на експорт Asociacion Aldea Global. Ця асоціація була започаткована в 1992 році та складалась з 22 фермерств. На сьогоднішній день вона підтримує більше 1000 фермерств в регіоні. Основними цілями асоціації Aldea Global є допомога місцевим виробникам, покращення якості кінцевого продукту, підвищення соціальної відповідальності у місцевого населення та поваги до принципу гендерної рівності.

Одним із основних принципів Aldea Global є виробництво якісного кінцевого продукту для зовнішніх ринків, залишаючись в гармонії з навколишнім середовищем.

Галерея: