fbpx
Guatemala Santa Rosa Buenos Aires
guatemala santa rosa

Guatemala Santa Rosa Buenos Aires

#414 – Red Bourbon |

#415 – Typica |

#416 – Pacamara |

 

Загальна інформація:

Місцезнаходження: La Democracia, Huehuetenango

Ферма: Santa Rosa Buenos Aires

Висота над рівнем моря: 1500 – 2000 м

Власник: Gustavo Alfaro Altuve

Процес обробки: митий

Висушування: сушка на патіо

Різновиди: Red Bourbon, Pacamara, Typica

Тип ґрунту: мергель, глина

Збір урожаю: грудень-березень

 

Про каву:

Santa Rosa – це власність сім’ї Альфаро, де власник ферми Густаво є виробником в четвертому поколінні. Розташована вона в La Democracia, Huehuetenango, на кордоні з Мексикою. Вапнякова гориста місцевість цього регіону та невулканічний ґрунт роблять профіль чашки справді унікальним. Santa Rosa знаходиться на відкритій стороні гір, та відповідно піддається впливу значних температурних коливань, обвівається гарячими вітрами з Мексики, отримуючи незначний затінок від хмар.

Завдяки сукупності цих факторів досягається дуже багатогранний профіль чашки, з яскравою кислотністю та делікатними квітковими нотами. На висоті 1500-2000 метрів над рівнем морям вирощують в основному бурбони, а також невелику кількість гейши, типіки та пакамари.

Великі території ферми захищені природніми зеленими насадженнями, де кавові дерева ростуть поруч з некультивованими рослинами, які зберігають структуру ґрунту та його природне поповнення поживними речовинами. Ферма пройшла сертифікацію RFA та UTZ, її працівники можуть безкоштовно навчати своїх дітей. В 2012 році лот тіпіка Buena Esperanza з ферми Santa Rosa приймав участь у Cup of Excellence та посів друге місце в змаганнях. З того часу Santa Rosa постійно приймає участь у чемпіонаті.

Нещодавно Густаво інвестував в нове обладнання, яке тримає в бездоганній чистоті, щоб отримувати максимально прозорий профіль. Ферментація зерен триває від 20 до 24 годин, перед тим як їх миють та сушать на патіо.

Різновиди:

Бурбони – цей різновид походить з острова Бурбон (більш відомий як острів Реюньон). Його урожайність трохи більша, ніж у Тіпіка, але все таки невелика. У цього сорту широке листя, а дозрівші ягоди мають червоний, жовтий або оранжевий окраси. Бурбони широко відомі своєю яскравою багатогранною кислотністю та чудовою збалансованістю.

Тіпіка – це був найперший різновид арабіки, яку взагалі почали вирощувати в регіоні Каффа. Листя мідного окрасу тонке, продовгувате, а ягоди овальні. Ця арабіка широко популярна завдяки своєму солодкуватому комплексному смаку та цитрусовій кислотності

Пакамара – її винайшли в Сальвадорі, як гібрид Пакасу та Марагоджипу. Її великі зерна добре пристосовані до дозрівання на значних висотах, а смак надзвичайно багатогранний та гарно-збалансований з квітковими нотами.

Галерея: