fbpx

Ethiopia Reko

Лоти:

Importer: CMG

Trader: Trabocca

Країна: Ethiopia

Регіон: Yirgacheffe

Різновид: Kurume

Висота: 1850 – 2100 masl

Про каву:

Іноді трапляється, що чудові кавові лоти самі знаходять трейдера, а не навпаки.

 

В 2013 році на сліпому капінгу в офісі трейдера Trabocca в Амстердамі один лот митого Іргачефу зі станції в регіоні Кочере яскраво виділявся з-поміж інших насиченими ароматами персику, манго та інших кісточкових фруктів. З нього якраз і розпочалась співпраця між Trabocca та станцією обробки Реко.

Ця станція обробки названа по аналогії до гори Реко, яка височіє над пагорбами в місцевості Кочере. Назва гори в перекладі з місцевої мови означає «виклик». І хоч цей виклик більше стосується можливості дістатися вершини гори, засновники станції Масрешу та Файзель інтерпретують його як виклик для себе в культивуванні найкращої кави в регіоні Іргачеф.

Під час збору врожаю близько 850 фермерів приносять свої стиглі ягоди на станцію. Станція Реко є прикладом для сусідніх виробництв. Вони підтримують свою спільноту і з року в рік виробляють чудові кавові лоти. Принесені ягоди промиваються у воді з річки, проходять депульпацію, за якою слідує традиційна ферментація протягом 36-48 годин, в залежності від погодних умов, а потім каву висушують на африканських ліжках 10-12 днів.

За словами працівників станції Реко, їх успішне виробництво складається з трьох основних аспектів. Перше, і головне, це навчання працівників та постачальників. Правильний протокол виробництва може бути успішно відтворений лише кваліфікованим персоналом. Друге – це дуже прискіпливий відбір ягід. Відбирають лише найстигліші ягоди. Процес обробки тому розподіляють по часу: на ранню, середню та пізню, а також від мікрорегіону збору врожаю. І нарешті, жорсткий контроль. За кожним етапом у виробництві слідкує уповноважений працівник, який контролює найдрібніші деталі руху ягід від дерева до складу.

Галерея: