fbpx
El Salvador Finca La Providencia

El Salvador Finca La Providencia

Лоти:

Про каву:​

Імпортер: CMG

Трейдер: Mercanta

Країна: Сальвадор

Регіон: Santa Ana

Мийна станція: Finca La Providencia

Різновид: Red Bourbon

Висота: 1150 – 1480 метрів

Обробка: Натуральна

Finca La Providencia господарство площею 66 гектарів, яке завдяки розташуванню, захищене від вітру.

Керуючий фермою, Карлос Мігель Мендоса, працював на фермі тривалий час. Він передбачив популярність сорту дерев Пакамар та вирішив вирощувати їх. Разом зі своєю дружиною Янірою Мендосою йому вдалося сформувати високоефективну та цілеспрямовану команду для вирощування якісної кави.

 У господарстві переймаються через можливу ерозію ґрунту, та застосовують різні практики його збереження, такі як: посадку спеціальних рослини, які запобігають ерозії, викопування ям, які служать частиною системи водовідведення та допомагають утримувати вологу в ґрунті, а також використовують органічні речовини.

Дерева Бурбону і Пакамари культивують за методом «агобіо», при якому гілки згинають, щоб спровокувати зростання нових плодючих гілок. Цей метод використовують за умови добре розвиненої кореневої системи, яку рослина повинна мати. Агобіо допомагає збільшити тривалість життя дерева до 90 років. У деяких частинах господарства також застосовують вертикальний спосіб вирощування. При цьому методі неврожайні гілки дерева зрізають, щоб спровокувати новий ріст гілок.

Ла Провіденсія надає 65 робочих місць на місяць у період збору врожаю та 36 – у період між врожаями. Марія та її родина визначають, що на кожен мішок зеленої кави, що експортується, витрачається близько 15 днів роботи однієї людини. Цей розрахунок включає як сільськогосподарські, так і промислові процеси.

Галерея: