fbpx

Colombia Medellin

Про каву:​

Імпортер: COFFEEMAXGREEN

Трейдер: InterAmerican Coffee

Країна: Колумбія

Регіон: Antioquia/Medellin

Висота: 1100 – 1500 метрів над рівнем моря

Різновид: Bourbon, Typica

Період збору врожаю: жовтень – грудень

Обробка: Washed, Sun-Dried

Опис

Колумбія відома в усьому світі як найбільший постачальник митої арабіки високої якості.

В країні домінують гори Кордильєри, тим самим створюючи сприятливий  рельєф для вирощування дерев арабіки, які культивують в основному у високогір’ях.

Medellin вирощують в департаменті Колумбії – Антьокія (Antioquia). Тут розташовані найбільші кавові плантації Колумбії.  Місто Медельїн (Medellin) – це столиця департаменту. Каву з цього регіону вважають найкращою в усій Колумбії.

Більшість колумбійської кави вирощують в маленьких фермерствах на плантаціях близько 5 гектарів на висоті від 1000 до 2000 метрів над рівнем моря.

Кожен етап виробництва від збору врожаю, миття та до висушування на сонці проходить під особистим наглядом фермерів та членів їх сімей.

Майже всі фермерства об’єднані у кооперативи, які контролюються Національною Федерацією Виробників Кави Колумбії (FNC – Federacion Nacional de Cafeteros).

Символом «Cafe de Colombia» є трикутник із зображенням фермера Хуана Вальдеса, який перевозить мішки з кавою на віслюку. Ця явище є дуже поширеним у Колумбії і його дійсно дуже часто можна спостерігати у цій місцевості. Старі добрі віслюки та коні допомагають збирати врожаї через те, що на таких різницях висот неможливо використовувати техніку.

Кава – це важлива частина колумбійської культури та, дійсно, гордість місцевих жителів. Жоден відвідувач кавових плантацій не залишає цю місцевість без випитої чашечки «Tinto» та запитання від хазяїна: «Правда, у Колумбіі вироблять найкращу каву в світі?»

Галерея: