fbpx
Colombia Monteverde Wush Wush

Colombia Monteverde Wush Wush

Лоти:

Імпортер: CMG

Країна: Colombia

Регіон: Tolima

Altitude: 1850 – 2000 masl

Temperature: 18 °C

Annual Rainfall: 1500 mm

Process: Natural

Botanic Cultvars: Wush Wush

Soil characteristics: Loam – Sandy

Про каву:

Про Монтеверде


Ферма Монтеверде належить сім’ї Gutiérrez, на якій вони вирощують каву більше 70 років. Ферма знаходиться в невеликому селі під назвою Las Mercedes, яке є частиною муніципалітету Rioblanco в департаменті Tolima, у передгір’ях центральних і східних гірських хребтів Анд.


Наразі фермою керують Newerley та двоє його братів, які є четвертим поколінням виробників кави у своїй родині. Вони молоді підприємці, професійні капери, віддані фермі більше 8 років, з однією метою: виробляти екзотичну каву, повну смаку та аромату. Ця мрія народилася в результаті його відвідин успішних кавових ферм, таких як La Esmeralda de Panamá.


Ферма має 14 гектарів кави, де вирощують такі екзотичні сорти, як: Табі, Червоний і Жовтий Бурбон, Геша, Вуш Вуш і Мока.


Окрім виробництва чудової кави, ці брати вірять у екологічно чисті практики.


Про Wush Wush


Monteverde Farm поєднує передові і класичні технологій вирощування та обробки. Wush Wush — це різновид натуральної обробки, назва якого походить від регіону у Південній Ефіопії, який є в свою чергу являє собою батьківщину кави арабіка.


Один із небагатьох відомих культиваторів у Колумбії, який володіє сортом Wush Wush, виробник Gildardo Gutierrez є одним із найбільш технічно досвідчених фермерів країни, який керує фермою площею 15 гектарів у південній Толімі під назвою Monteverde Farm. Ферма, яка належить сім’ї Гутьєррес майже століття, вирощує безліч рідкісних сортів, але Wush Wush з його сильним квітковим і тропічним фруктовим смаком і ароматом є одним з найрідкісніших за колумбійськими стандартами.


Про процес


Висушений на сонці з навісами протягом двох тижнів і контролем температури силосу, 140 годин природного бродіння.

Потім ферментовані вишні сушать на сонці протягом 18 днів, але слідкуючи за тим, щоб температура не перевищувала 38 °C і до 15% вмісту вологи. Щоб завершити етап сушіння, вони відправляють вишню в силос із контролем температури, поки кава не досягне 11% вологості.


Галерея: