fbpx
Colombia Viota Palmares

Colombia Viota Palmares

Про каву:​

Importer: CMG

Trader: Mercanta

Країна: Колумбія

Регіон: Cundinamarca

Мийна станція: Viotá Palmares

Різновид: Caturra, Castillo

Висота: 1400 – 1800 метрів

Обробка: мита

Лоти:

Віота – це громада, яка розташована в регіоні Кундінамарка, частині центральної Кордильєри Колумбії.

Місто, що знаходиться приблизно в 80 км на захід від Боготи, є одним з перших регіонів вирощування кави в Колумбії. У 1879 році, коли уряд Колумбії оголосив, що підтримуватиме виробництво кави, кавові дерева були завезені з Ліберії, Африки. Коли приїхали перші човни, підприємці-фермери з Боготи вирішили посадити свої дерева неподалік, у містечку Віота. Відтоді кава надзвичайно вплинула як на місцеві традиції, так і на суспільство загалом.

Не дивно, що кава є провідною сільськогосподарською діяльністю в регіоні.

Кожна родина керує власним вирощуванням, а також збиранням врожаю – як правило, за допомогою сусідів та багатодітної родини. Кава обробляється традиційним способом, де ягоди збирають і поміщають в ємності, наповнені чистою водою. Важкі ягоди, які опускаються на дно резервуара, депульпують, перш ніж переходити до бродіння. Потім каву заквашують десь від 12 до 18 годин, залежно від погоди. Потім її знову миють, використовуючи холодну чисту воду.

Коли ферментація завершена, фермери сушать каву на параболічних ліжках під сонцем. Ці грядки побудовані так, як теплиці з обручем, із повітряним потоком, що забезпечується через отвори в обох кінцях. Така конструкція захищає кавовоі зерна від дощу та туману, оскільки вода висушується протягом.

Галерея: