fbpx
Ethiopia Bishan Dimo
Bishan-Dimo-washing-station-1400x700

Ethiopia Bishan Dimo

Лоти:

Про каву:​

Імпортер: CMG

Трейдер: Trabocca

Країна: Ефіопія

Регіон: Guji

Мийна станція: Bishan Dimo

Різновид: Mixed Heirloom

Висота: 2000 метрів над рівнем моря

Обробка: Washed

Виробник: Faysel A. Yonis та Hakime Yonis

Станція обробки Бішан Дімо розкинулась в місцевості Детбі Удо, що є частиною округу Шакісо в регіоні Гуджі. Ця територія, у поєднанні розлогих пагорбів та гір, справляє враження досить рівної місцевості. Але насправді, висота тут досягає 2000 метрів над рівнем моря.

Люди в регіоні Гуджі звикли тримати худобу. Територія між кавовими насадженнями є чудовим пасовиськом для скоту. І хоч цей регіон славиться своїми тваринними господарствами, багато кавових ентузіастів приклали чимало зусиль, щоб про Гуджі говорили і як про регіон вирощування смачної кави. 

Станцію Бішан Дімо оточують більш ніж 800 фермерських сімей (в середньому по п’ятеро дітей в кожній). Їх маленькі наділи землі в 1,5 га розташовані на висотах 1850 – 2050 метрів над рівнем моря. Затінок для кавових дерев забезпечують бананові дерева та лісові насадження. 

Бішан Дімо розпочала свою діяльність у 2017 році. І хоч станція досить нова, вона вже виробила декілька чудових митих та натуральних лотів. Менеджер ферми Хакіме Йоніс особисто контролює всі процеси обробки.

Мита кава ферментується 24/48 годин у чистих цементних резервуарах. Далі пачмент висушують на сонці протягом 10-12 днів. Натуральні лоти висушують від 15 до 18 днів залежності від погодних умов. Якщо раптово починається дощ, пачмент накривають і відповідно процес сушки подовжується.

Файсел та Хакіме планують придбати землі по сусідству, щоб мати змогу збільшити кількість сушок. Це забезпечить більш рівний та тонкий шар ягід під час просушування.

Галерея: