fbpx
home1_saturada-08-11

Brazil Ipanema Dulce

Лоти:

Про каву:

Цей найпопулярніший сорт бразильської кави широко представлений у всьому світі.  Його можна використовувати в якості моносорту, або як основу для різноманітних сумішей.

Ферма:

Ферма Conquista розкинулась на рівній місцевості і, завдяки своєму розташуванню, має світову репутацію однієї з найрозвиненіших виробничих інфраструктур зі складами та повним комплексом для контейнерних завантажень. Її висока продуктивність досягається завдяки механізованим системам і вирощуванню кавових дерев на 1500 з 2000 гектарах земель, де проведена високоефективна система крапельного поливу. 

Оточена озером Furnas, ферма має яскраву флору та фауну, яка розкинулась навколо нашого будиночка для гостей, головного офіса та виробничих потужностей.

Ферма розташована в метаморфічному гірському регіоні з переважно глинистим ґрунтом, який має здатність зберігати вологу та багатий на мінерали. М’який субтропічний клімат цього регіону з регулярними опадами 1370 мм/рік та середьорічною температурою 250С ідеально підходить для рівномірного дозрівання ягід.

На фермі вирощують кілька різновидів кави: Acaia, Yellow Catuai, Yellow Topazio, Red Rubi and Mundo Novo.

Галерея: