fbpx
grassroots

PNG Grass Roots Plantation

Лоти:

Про каву:​

Провінція Західного високогір’я розташована в центральних районах Папуа-Нової Гвінеї і має спільні кордони з провінціями Живака, Енга, Південним високогір’ям, провінціями Сімбу та Маданг. Це найвищий в країні регіон з виробництва кави. Вулканічний ґрунт в цій області дуже родючий, що сприяє одному з найбільших врожаїв кави у Папуа-Нової Гвінеї.

Пол Пора – власник Grass Roots. Він не типовий виробник кави: на відміну від звичайного фермера чи виробника PNG-кави, він має ступінь із сільського господарства за спеціальністю «PNG» та дипломи з сільськогосподарського розведення Великобританії. Історія та знання Пола знаходять своє відображення в управлінні станцією та якістю кави, яку він виробляє.

Щоб повністю контролювати якість своєї кави, Пол купує виключно зрілі ягоди у навколишніх фермерів. Звідси і якість. Після переробки кави її відправляють до Східного високогір’я, щоб там підготувати та зберігати перед експортом. Східне високогір’я має меншу вологість, що дозволяє пачменту зберігати свій аромат.

Нещодавно, Grass Roots розпочав кілька експериментів, щоб поліпшити якість своєї кави та почав виробляти каву натуральної обробки.

Галерея: