fbpx
Rwanda Umurage (Buf Cafe)

Rwanda Umurage (Buf Cafe)

Лоти:

Про каву:

Buf Cafe було засноване в 2003 році Епіфані Мукашяка, динамічною бізнес-леді та джерелом натхнення для інших підприємців у секторі кави в Руанді та за її межами. Зараз Buf Cafe керує Епіфанія і її син Самуель Мухірва, який бере все активнішу роль у керуванні та розширенні бізнесу. Заголовок “Buf” походить від “Bufundu”, колишньої назви регіону, в якому розташовані мийні станції.

Епіфанія створила Buf Cafe у 2003 році, коли встановила мийну станцію Remera за допомогою позики Банку розвитку Руанди та PEARL, що фінансується USAID.

Ця трансформаційна програма повинна була переключити фокус у секторі кави в Руанді з історично важливої кількості до якості та, таким чином, відкрити Руанді шлях на інший ринок кави.

Buf Cafe зараз – це чотири станції для обробки кави: Remera, Nyarusiza, Umurage та Ubumwe. Компанія, яка в 2003 році обслуговувала менше 500 фермерів, зараз закупляє кавові ягоди у 7000 дрібних фермерів. Кавові ягоди збирають вручну лише тоді, коли вони повністю дозріли, ягоди додатково проходять суворе сортування на всіх етапах обробки.

У 2017 році було побудовано Umurage, щоб зменшити тягар фермерів, які проїжджали великі відстані, для того щоб здати свою каву до станції обробки.

Buf Cafe має дуже міцні зв’язки з місцевими громадами, забезпечуючи робочі місця для 116 людей в Nyarusiza під час пікового врожаю (травень – червень / липень) на 9 постійних посадах. Ще 127 людей працевлаштовано в Remera під час збору врожаю, на 10 постійних посадах. (Цифри 2014 р.) Наприкінці кожного сезону Buf Cafe ділиться надлишком прибутку як з кооперативами, з якими працює, так і з керівниками станцій.

Більшість дрібних фермерів в районі мають в середньому лише 300 кавових дерев (менше чверті гектара) і використовують частину своєї землі для вирощування інших культур, таких як кукурудза та квасоля, щоб прогодувати себе та свої родини. Більшість своїх доходів від продажу кави фермери використовують для того, щоб віддати своїх дітей до школи, оплатити медичну допомогу та інвестиції в худобу.


Ця партія дійсно рідкісна. Руанда, як правило, орієнтована на миту обробку як засіб для підвищення якості. І мийні станції відмовилися від використання натурального методу через традиційну асоціацію з кавою нижчого сорту. З підвищенням популярності спешелті кави, стало очевидним, що натуральна обробка може призвести до кави з дивовижною та унікальною якістю. Ця виняткова партія ілюструє найкраще, що може запропонувати натуральна обробка. Приємний, фруктовий профіль чистий і солодкий, без слідів перезволоження. Дуже високу якість можна пояснити лише ретельною увагою персоналу Buf Cafe до деталей.


Як і на більшості мийних станцій в Руанді, ручне сортування тут проводять жінки. Це відбувається в два етапи: на закритих столах для попереднього сушіння та на сушильних столах. Кавові ягоди промивають чистою водою, а потім переносять на столи для попереднього сушіння під тінню. Далі, після попереднього висушування, ягоди переміщують на столи, де їх знову сортують за дефектами, регулярно обертають та захищають від дощу та полуденного сонця, забезпечуючи рівномірне висихання. Після досягнення 11% вологості кава зберігається на складі до халінгу  та ручного досортування

Галерея: