fbpx
Кава врятує світ: нові екологічні пакети від Dutch Coffee Pack

Кава врятує світ: нові екологічні пакети від Dutch Coffee Pack

     Відростити дві коси, нагарчати з трибуни ООН на поважних дядьків та змінити ім’я на Грета? Хм… Існує простіший спосіб подбати про екологію планети. Для тих, хто любить каву та піклується про навколишнє середовище, знаменита голландська компанія Dutch Coffee Pack розробила спеціальні еко-пакети під смажені зерна. 

     З чого починається кава?

     Капітан Очевидність каже, що з плантації. Але якщо говорити про кожен окремий акт кавостворення, філіжанка улюбленого напою бере початок з відкривання пакету зі смаженим зерном. О, цей інтимний момент! Дотик, аромат і навіть звук. Спокусливе таке шарудіння…

     Так от, до чого це я. Пакети від Dutch Coffee Pack дійсно круті. Вони тактильно нагадують паперові, але зроблені з особливого екологічного пластику, який можна повністю переробити. Матеріал реально крафтовий, навіть текстура дещо відрізняється від партії до партії. До цього ж, таке пакування чудово зберігає смак та аромат кави. Ба, навіть підсилюють його! Перевіряли особисто. 

     Виглядають пакети також розкішно. На вибір — сім стильнючих кольорів:

  • Жовта охра
  • Сірий бетон
  • Синій джинс
  • Зелений ліс
  • Білий сніг
  • Чорне вугілля
  • Червоний мак

     Додайте на пакети логотип своєї кав’ярні, готелю, компанії чи фамільний герб з єдинорогами і буде бімба. Кожен пакет оснащено застібкою та лазерним відміром для легкості відкривання. Спеціальний клапан дозволяє зернам “дихати”, адже після обсмаження вони виділяють CO². 

     Ємність: 100 та 250 грамів (K-seal), 1 кг (Quad-seal) та 250 грамів (Doypack)

     Зберігайте спокій та не залишайте слідів. Вуглецевих.

Але повернемося до екологічного аспекту. Про вуглецевий слід сьогодні не чув хіба що ледачий ігнорант якому відрубали інтернет. Втім, мало хто точно знає, що воно таке. Тому розповімо на близькому нам прикладі. 

Будь-яке виробництво спричиняє викид CO² до атмосфери. Навіть якщо це еко-пакети для кави. Хлопці та дівчата з Dutch Coffee Pack вирішили, що їх продукція неодмінно мусить мати нейтральний вуглецевий слід. Тому стали співпрацювати з однією цікавою організацією — Climate Neutral Group. Вони роблять багато чого потрібного по усій Планеті. Наприклад:

  • Видобуток чистого біогазу в Уганді, Камбоджі та Туреччині
  • Здоровенні поля з вітряками в Індії
  • Портативні засоби для приготування їжі за допомогою сонячного проміння в Африці

     Сенс колаборації такий: виробник пакетів для кави фінансує амбітні екологічні проекти. Тим самим він “обнуляє” шкоду, яку спричиняють навколишньому середовищу його фабрики і вуглецевий слід стає нейтральним. Тож кожен раз, коли ви користуєтесь еко-пакетами Dutch Coffee Pack, знайте — ви робите гарну справу. 

     І насолоджуєтесь чудово збереженою смаженою кавою, звісно! 

*всі фото від нашого партнера Takava Coffee-Buffet