fbpx

Категорія: #зберігання

Правильне зберігання зеленої кави.

Ми знаємо, що ви піклуєтесь про якість зеленого зерна (саме тому ми любимо співпрацювати з вами!) і знаємо, якою важливою є кожна деталь під час обрання своєї унікальної кави. Зберігання зеленої кави – одна з ключових проблем, особливо для невеликих ростерень з обмеженим простором.

Ідеальними умовами для зберігання зеленого зерна є прохолодні та сухі приміщення. Важливим аспектом є стабільні температури без значних добових коливань та попадання прямих сонячних променів.

Кавові зерна під час зберігання змінюються, пристосовуючись навколишніх умов. Якщо вологість зерна є вищою, ніж вологість навколишнього середовища, воно починає віддавати її, і навпаки, зерно з меншим вмістом вологи вбирає її надлишок з більш вологого середовища. Проблема в тому, що різні сорти кави з різних куточків світу мають різний рівень вологості. А створювати індивідуальні умови зберігання для кожного з них практично неможливо.

Тому загальними правилами зберігання зеленого зерна є відсутність протягів, обігрівальних приборів, кондиціонерів та інших приладів, які здатні впливати на рівень вологості у приміщенні.

Температура повітря +20С та вологість на рівні 50% – прийнятні умови для тривалого зберігання зеленої кави. 
Самі такі умови ми створили та постійно підтримуємо на нашому складі, щоб ви мали можливість щодня отримувати найкращу каву з найвіддаленіших куточків світу.